Komentowana treść: Wesołych Świąt
[#1] Re: Wesołych Świąt
I na wzajem, dla szanownej redakcji. Wszystkiego naj!
[#2] Re: Wesołych Świąt
niech wam Dziadek Mroz mylnie zwany Mikołajem na zgniłym zachodzie przyniesie moc dragonów dla klasikowców, mosa1.5 i os4 dla wszystkich, nowych amig i pegazów oraz żeby pośród wzajemnej miłosci nastąpił brak zdzierania kasy za gówna w pazłotkach z naklejką

[#3] Re: Wesołych Świąt
Życzę wszystkim twórcom, programistom i tym opisującym ich dzieła płodności a wszystkim dużo radości :)
[#4] Re: Wesołych Świąt
A ja życzę wesołego PO świętach (bo święta są krótkie i zlecą jak z bicza strzelił), powodzenia, i przede wszystkim zdrowia w nowym roku, wszystkim.
[#5] Re: Wesołych Świąt
A ja zżyczę w pierwszej kolejności wszystkiego Naj dla naszej niestrudzonej Redakcji i spełnienia marzeń, a wszystkim ofcom i ich bliskim, żeby były wiecznie młode i im wełenka nie wyłaziła ;) A pod choinką żeby znalazły wymarzony sprzęt, OS4 i MOS'a 1.5.



[#6] Re: Wesołych Świąt

@R-Tea, post #5

zdrowia, szczęścia, pomyślności w działalności, aby pieniędzy zawsze starczało, miło spędzonych Świąt z rodziną i Sylwestra z przyjaciółmi. A co po za tym :) ? Emulacji PPC pod winuae, nowego softu pod wb, masę nowych użądzeń pod ami i wspaniałych artykułów w PPA. Pozdrawiam.
[#7] Re: Wesołych Świąt

@grxmrx, post #3

Tej płodności to pewnie ze wględu na becikowe?
A ja życzę, byście w nowym roku nie brali becikowego, bo ono jest
tylko dla najbiedniejszych, a tak będzie oznaczać, że mimo płodności
żyje Wam się nienajgorzej i stac was na amigowanie :)
[#8] Re: Wesołych Świąt
Ja róznież rzycze wszytkiego naj redakcji oraz wszytkim osobom odwiedzającym PPA.
[#9] Re: Wesołych Świąt
No cóż...

Developerom dużo czasu na tworzenie ich dzieł, użytkownikom - dużo satysfakcji z tego co dostają, redaktorom - twórczej veny w opisywaniu tego całago bałaganu..

A nam wszystkim zdrowia... i wielu przyjemnych chwil w rodzinnym gronie...
[#10] Re: Wesołych Świąt
Ja również dołączam sie do życzeń dla Szanownej Redakcji oraz dla wszystkich Koleżanek i Kolegów odwiedzających ten portal!! Wszystkiego naj dla AOS 4.0 oraz MOS-a !! No i dalszego tak pozytywnego rozwoju dla mojego ulubionego AROS-a!!!! Oby w roku 2006

stał się w pełni funkcjonalnym "amigowym" systemem na dowolny sprzecior! No i niech śnieg w końcu spadnie! ;)
[#11] Re: Wesołych Świąt
No cóż... oby te wszystkie życzenia sić spełniły, czego Wam i sobie życzć.
[#12] Re: Wesołych Świąt
Również dołaczam do grona użytkowników PPA i składam wszystkim najlepsze Życzenia Świąteczne, zdrowia, spokoju i... nowych Amig - najlepiej za pół ceny.
[#13] Re: Wesołych Świąt
Cierpliwości i zacięcia dla Redakcji,

natchnienia i pokładów dobrej woli (wiadomo o kogo chodzi ;) ) dla programistów,

nowych, niedrogich, niezawodnych i wypasionych Amig i Pegazów dla Amigowców,

wyrozumiałości dla Rodzin Amigowców,

pomyślności i radości dla wszystkich.
[#14] Re: Wesołych Świąt
Śniegu po nerki, wesołej pasterki, pysznego bigosu, gwiazdki z kosmosu i udanego wskoku do 2006 roku !!!
[#15] Re: Wesołych Świąt
Wesołych przed-Świąt, Świąt oraz po-Świąt. Wyrozumiałych żon, teściowych, szefów. dzieci i zwierząt domowych (poza chomikami gadającymi ludzkim głosem ;)) Wszystkiego lepszego jeszcze w tym roku, w Nowym, co wkrótce nastapi, i w każdym kolejnym.
[#16] Re: Wesołych Świąt
Wesołych Świąt
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem